Brzeg 2012


Komitet Organizacyjny Krajowej Brzeskiej Wystawy Kolekcjonerskiej serdecznie zaprasza na tegoroczną XIIV wystawę, której mottem jest

„Citius, Altius, Fortius”.

Miejscem tegorocznej wystawy jest stadion Miejski w Brzegu.
Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 5 października 2011 roku o godzinie 17.
Wystawę można zwiedzać do 25 października br.

 Pomysłodawca tej wystawy Tadeusz Sadowiński, który jest przewodniczącym Koła Terenowego Stowarzyszenia Kolekcjonerów we Wrocławiu, już kilka miesięcy wcześniej rozpoczął z grupą brzeskich kolekcjonerów intensywne prace związane z przygotowywaniem tegorocznej wystawy.

Honorowy patronat nad imprezą objęli Wojciech Huczyński – Burmistrz miasta Brzegu

XIV Brzeskiej Krajowej Wystawie Kolekcjonerskiej – Brzeg 2012 towarzyszyć będzie wydanie komercyjnej karty telefonicznej w nakładzie 100 sztuk.

Mottem tegorocznej karty telefonicznej jest dewiza igrzysk olimpijskich Citius-Altius-Fortius czyli Szybciej-Wyżej-Silniej.

Autorem projektu karty jest artysta plastyk Tomasz Fronckiewicz, który od wielu lat współpracuje z Kołem Terenowym w Brzegu.

Poniżej prezentujemy projekt tegorocznej telefonicznej karty wystawowej:

 

Tegorocznej wystawie towarzyszyć będą również dwie okolicznościowe kartki pocztowe wydane przez Pocztę Polską CP ORJ w Opolu. Autorem obu projektów kartek jest artysta plastyk Tomasz Fronckiewicz, który od wielu lat aktywnie współpracuje z Kołem Terenowym w Brzegu.

Kartka nr 1 (projekt)

Kartka nr 2 (projekt)

Kolejnymi interesującymi walorami będą dwa znaczki personalizowane (wersja A):

Przygotowane zostały również okolicznościowe stemple pocztowe:

Katalog wystawowy: