Wrocław 2004

VI Wrocławska Krajowa Wystawa Kart Telefonicznych – Wrocław 2004, której organizatorem jest Stowarzyszenie Kolekcjonerów we Wrocławiu, odbyła się w dniach 28 maja – 30 maja 2004 roku w Klubie Kultury „Kolejarz” w budynku Dworca Głównego PKP we Wrocławiu.

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje dot. VI Wrocławskiej Krajowej Wystawa Kart Telefonicznych Wrocław 2004:

Poniżej znajduje się projekt komercyjnej karty telefonicznej, jaka została wydana z okazji Wystawy. Akwarela przedstawia tramwaj na Moście Zwierzynieckim we Wrocławiu. Autorem projektu jest zaprzyjaźniony z naszym Stowarzyszeniem artysta plastyk z Wrocławia – Mirosław Sołtys.

Karta była rozprowadzana na przedpłaty wśród członków Stowarzyszenia Kolekcjonerów, mających opłacone składki za rok 2004. Ponadto każdy Wystawca spoza Stowarzyszenia, który został zakwalifikowany na Wystawę, mógł zakupić jedną kartę.

♦ ♦ ♦

WYNIKI WYSTAWY

Klasa młodzieżowa

  1. Damian Kłys – Puzzle – Świat zwierząt
  2. Anna i Wojciech Wesołowscy – Karty telefoniczne świata od A do Z
  3. Katarzyna Kanarska – Dzieci na kartach telefonicznych

Klasa tradycyjna

  1. Julitta Rostankowska – Oman
  2. Jerzy Rozenberg – Polskie karty chipowe
  3. Monika Kaczmarzyk – Karaiby

Klasa tematyczna

1. Grzegorz Skrzypek – Mosty na kartach telefonicznych świata
2. Justyna Marsy – Mkną po szynach tramwaje
2. Mirosław Kłys – Serce na polskich kartach telefonicznych

♦ ♦ ♦

SPIS WYSTAWCÓW I EKSPONATÓW

KLASA HONOROWA

  1. Mirosław WÓJCIK – SK KM Wrocław – Puzzle – karnety
  2. Ryszard CHWALIŃSKI – SK KM Wrocław – Wrocławskie Wystawy Kart Telefonicznych
  3. Artur MARSY – SK KI, Wrocław – 200 lat kolei na świecie
  4. Jerzy GOŁĘBIOWSKI – SK KM Wrocław – Wspólna waluta Europy – od ECU do EURO
  5. Marek KOWALIŃSKI – SK KM Wrocław – Wrocław na starej pocztówce
  6. Zenon PATERCZYK – Gorzów Wlkp. – Filatelistyka na kartach telefonicznych
  7. Zbigniew KACZMARZYK – SK KM Wrocław – Zimorodek
  8. Dariusz CZAPNIK – Tomaszów Mazowiecki – Ryby raf koralowych
  9. Aleksandra WÓJCIK – Wrocław – Dinozaury
  10. Piotr SIEMIEŻ – Wrocław – Co widziałem nad Bałtykiem ?
  11. Stanisław WESOŁOWSKI – SK KM Wrocław – Karty telefoniczne świata
  12. Tadeusz B. Marcin DENES – SK KM Wrocław – Niebiańska enklawa – Watykan

KLASA TRADYCYJNA

  1. Henryk BERCZYŃSKI – SK KM Wrocław – Karty telefoniczne Karaibów
  2. Monika KACZMARZYK – Wrocław – Karaiby
  3. Julitta ROSTANKOWSKA – Dzierżoniów – Oman
  4. Zenon CZAJKA – SK KT Brzeg – Szwecja
  5. Marian KOWALSKI – SK KM Wrocław – Karty telefoniczne Szwajcarii i Lichtensteinu
  6. Henryk ŻYLUK – SK KT Wałbrzych – Karty telefoniczne Szwajcarii
  7. Vratislav KNAP – Czechy – Karty telefoniczne Europy
  8. Jerzy KUROWSKI – SK KM Wrocław – Karty telefoniczne Ameryki Północnej i Południowej
  9. Marek PETRYK – SK KM Wrocław – Karty telefoniczne Afryki
  10. Roman MAZURKIEWICZ – SK KM Wrocław – Karty telefoniczne świata – SIM do telefonów komórkowych
  11. Jerzy ROZENBERG – KKKT „Górna”, Łódź – Polskie karty chipowe

KLASA MŁODZIEŻOWA

  1. Anna i Wojciech WESOŁOWSCY – Duszniki Zdrój – Karty telefoniczne świata od A do Z
  2. Andrzej BANACH – Wrocław – A to Polska właśnie!
  3. Jiri ZELENY – Czechy – Tematyczne karty telefoniczne Japonii
  4. Katarzyna KANARSKA – Duszniki Zdrój – Dzieci na kartach telefonicznych
  5. Damian KŁYS – Warszawa – Puzzle – świat zwierząt
  6. Jakub SIEMIEŻ – Wrocław – Moi mali i duzi przyjaciele

KLASA TEMATYCZNA

  1. Elżbieta PETRYK – Duszniki Zdrój – Fauna na kartach telefonicznych
  2. Isabel LEBRETHON – Francja – Ptaki na kartach telefonicznych świata
  3. Jean LEBRETHON – Francja – Zwierzęta na kartach telefonicznych świata
  4. Roman PŁATEK – SK KM Wrocław – Kultura, sztuka – fonotelistyka
  5. Krzysztof FITRZYK – SK KI, Wrocław – Złote karty Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  6. Eryk NEUKIRCH – Niemcy – Sport
  7. Stanisław GORCZYCA – KKKT „Górna”, Łódź – Ratusze polskich miast
  8. Jacek BIERNAT – KKKT „Górna”, Łódź – Jan Paweł II
  9. Witold ZAREMBA – SK KM Wrocław – Jan Paweł II – Papież
  10. Włodzimierz GROZIK – SK KM Wrocław – Filmowe kadry na kartach komórkowych
  11. Marian SZULKOWSKI – KKKT „Górna”, Łódź – Bohaterowie filmów animowanych
  12. Miroslav DANIEL – Czechy – Disney
  13. Danuta CZAJKA – SK KT Brzeg – Dziecko na kartach telefonicznych świata
  14. Janusz KNABELDORF – SK KM Wrocław – Muzyka na kartach telefonicznych
  15. Jerzy CAŁUS – SK KT Legnica – Całusy na wybranych kartach świata z kolekcji Jerzego Całusa
  16. Elżbieta SUDÓŁ – SK KM Wrocław – Środki lokomocji na karcie telefonicznej
  17. Wiesława BERCZYŃSKA – Duszniki Zdrój – Lokomotywy i pociągi
  18. Justyna MARSY – SK KI, Wrocław – Mkną po szynach tramwaje
  19. Tadeusz SADOWIŃSKI – SK KT Brzeg – Rowery
  20. Mirosław KŁYS – Warszawa – Serce na polskich kartach telefonicznych
  21. Petr HYLENA – Słowacja – Wyspy świata
  22. Grzegorz KANARSKI – SK KM Wrocław – Miasta nocą
  23. Grzegorz SKRZYPEK – SK KM Wrocław – Mosty na kartach telefonicznych świata
  24. Mieczysław KARASEWICZ – SK KM Wrocław – Gwiazdki Unii Europejskiej – symbol zjednoczonej Europy
  25. Jan NAGL – Czechy – Mini puzzle
  26. Libor SNORBERT – Czechy – Coca-Cola

Skróty:
SK – Stowarzyszenie Kolekcjonerów we Wrocławiu
KI – Koło Internetowe
KM – Koło Miejskie
KT – Koło Terenowe
KKKT – Klub Kolekcjonerów Kart Telefonicznych Ośrodka Kultury „Górna”

♦ ♦ ♦

Podziękowania dla Organizatorów od TP PubliTel