W pierwszej dekadzie lutego 2018 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia wysokich odznaczeń państwowych przyznanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.

Nasze środowisko ma szczególny powód do zadowolenia i satysfakcji.

Jedną z wyróżnionych osób KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI został wieloletni członek naszego Koła Terenowego w Brzegu pan ROMUALD NOWAK długoletni szef Panoramy Racławickiej we Wrocławiu.

Najserdeczniej gratujemy panu Romualdowi Nowakowi zaszczytnego i zasłużonego wyróżnienia.

Warszawa, 09.02.2018. Osoby zasluzone w sluzbie panstwu i spoleczenstwu otrzymaly odznaczenia panstwowe podczas uroczystosci w Palacu Prezydenckim. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy aktu dekoracji dokonal Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Adam Kwiatkowski. Fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP Uwaga!!! Zdjecia pochodzace z oficjalnego serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP moga byc wykorzystywane jedynie w celu ilustrowania materialow, dotyczacych dzialan Prezydenta RP. Jakakolwiek ingerencja w integralnosc zdjecia - w tym kadrowanie czy obrobka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjec pochodzacych z oficjalnego serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP w celach komercyjnych lub w materialach o charakterze politycznym jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjecia nie może naruszać dobrego imienia Rzeczpospolitej Polskiej, Prezydenta RP, Jego Rodziny i Kancelarii Prezydenta. Publikujacy zdjecia zobowiazuje sie do podpisania ich autora oraz zrodla ich pochodzenia.

Fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP