Zarząd Stowarzyszenia Kolekcjonerów we Wrocławiu zawiadamia, że tegoroczna XXIII Wrocławska Krajowa Wystawa Kolekcjonerska – Wrocław 2021 „Festiwal sportu” będzie nawiązaniem do dwóch imprez sportowych, które będą miały miejsce w 2021 roku, czyli Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej oraz Olimpiady.Udział sportowców w tych imprezach poprzedza zawsze praca w klubach, stąd na wystawie chętnie widziane byłyby eksponaty związane z klubami wrocławskimi, poświęcone sportowi wrocławskiemu również w kontekście historycznym.

 

pobrane

 

Na chwilę obecną planowana jest wystawa w dwóch wariantach. W zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej w kraju może to być wystawa tradycyjna lub wersja filmowa.

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie swoich eksponatów wystawowych w  do końca lutego br. bezpośrednio na adres prezesa SKwW –  golebiowski.jerzy@gmail.com.

W przypadku realizacji wystawy w wersji filmowej prosimy o przygotowanie dobrej jakości skanów prezentowanych zbiorów, które w znacznym stopniu ułatwią realizację i montaż filmu.

 

images

Prezes SKwW – Jerzy Gołębiowski