Plan zebrania 

  1. Propozycja składki członkowskiej na 2024 r.

Propozycja podniesienia składki członkowskiej na 80 zł. Z uwagi na rosnącą inflację i rosnące koszty organizacji wystaw we Wrocławiu i Brzegu, ubytek sponsorów i mniejsze darowizny. To powody propozycji podniesienia składki.

Ostateczny termin wpłaty składki na 2024 r. to 31 marzec 2024 r.

2. Omówienie przygotowań do przyszłorocznej wystawy. 

XXVI  Wrocławska Krajowa Wystawa Kolekcjonerska „STO LAT ZŁOTEGO” – Wrocław 2024 odbędzie się w maju 2024. Ostateczny termin jeszcze nie jest ustalony ze względu na nieznany termin „Nocy muzeów”. Planowane wydawnictwa na przyszłoroczną wystawę:

  • Katalog,
  • Arkusik znaczków spersonalizowany,
  • Kartka pocztowa,
  • Stempel pocztowy,
  • Karta telefoniczna,
  • Znaczek turystyczny.

Na przyszłorocznej wystawie chcemy zaprezentować szeroko pojęty wpływ pieniądza na rozwój kraju i życie społeczne. Prezentować będziemy zbiory oczywiście zakwalifikowane przez Komisję.

Motywem przewodnim walorów pamiątkowych będzie budynek banku z Ofiar Oświęcimskich oraz walory kolekcjonerskie związane z tematyką wydarzenia.  Wystawa odbędzie się w miejscu naszych coniedzielnych spotkań, czyli na placu Solidarności we Wrocławiu.

3. Wnioski z zebrania

Zarząd przyjął jednogłośnie propozycję składki oraz zaakceptował plan przygotowań do przyszłorocznej wystawy, co niniejszym potwierdza własnoręcznym podpisem.

Jerzy Andrzej Gołębiowski– Prezes

Sławomir Marek Wawrzyńczuk – Wiceprezes ds. organizacyjno-prawnych

Maciej Bronisław Borowski– Wiceprezes ds. gospodarczo-finansowych, Skarbnik

Mirosław Roman Misiak – Wiceprezes ds. koordynacji i współpracy

Czesław Kaczmarski – Sekretarz

Zdzisław Bagiński – Członek Zarządu